Na predaj

Predáme 2-izb. byt novostavbu (90 m2) v centre mesta GALANTA za 185 000 EUR

Hlavná, Galanta

€185,000

bed icon
2 x izba
bathtub icon
1 x kúpelňa
move icon
90 m²
  • Izby: 2 x izba
  • Kúpeľne: 1 x kúpelňa
  • Výmera:90 m²
  • Poschodia:5
  • Typ nehnuteľnostiByt

Ponúkame na predaj obrovský 2-izb. byt, ktorý sa nachádza na 3. podlaží (2. poschodie) s rozlohou obytnej plochy 90,07 m2. K tomu prislúcha aj pivnica s rozlohou 2,12 m2. Bytový dom sa nachádzajú v samotnom centre mesta Galanta, na ulici Hlavná. V tesnej blízkosti nájdete OC LIDL, kostol, ZŠ i kaštieľ.  

Interiér bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti a kuchyne, spálne, ďalšieho priestoru, ktorý možno využívať aj ako izbu, samostatné WC, samostatná kúpeľňa. K bytu prislúcha aj nádherný balkón v tvare „L“ s rozlohou cca 35 m2.

Bytovka už prešla kolaudáciou, byt je dostupný a pred dokončením do ŠTANDARDU.

Byt sa predáva v ŠTANDARDE, bez kuchynskej linky. Súčasťou STANDARDU sú vstupné protipožiarne bezpečnostné dvere ADLO, bezpečnostná zárubňa, okná s trojsklom, parapety , bytové rozvody vody (SV, OPV) z plastu PPR, HOSTALEN. Ďalej laminátová podlaha s hrúbkou 7mm vrátane soklov , predpríprava na klimatizáciu, v každej izbe rekuperačná jednotka , vonkajšie elektrické žalúzie .

Záujemca má právo výberu interiérových dverí podľa vlastnej vôle v rámci štandardu bytu a kompletná sanita podľa vlastného výberu taktiež .

VOLAJTE! 

V cene bytu nie je započítané podzemné parkovacie státie! V prípade záujmu o parkovacie miesto v garážovom státí je potrebné priplatiť 20 000 EUR s DPH.

  • Balkón
  • Klimatizácia

Hlavná

Škola

50m

Super Market

50m

Banka

20m

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa pre pridanie recenzie!

5

Priemerné hodnotenie

Chcete sa stať naším maklérom ?

Pomôžeme vám s kariérnym rastom.
Pripojte sa k nám