For sale

Predáme 2-izb. byt novostavbu (90 m2) v centre mesta GALANTA za 185 000 EUR

Hlavná, Galanta

€185,000

bed icon
2 Beds
bathtub icon
1 Bath
move icon
90 m²
  • Bedrooms: 2 Beds
  • Bathrooms: 1 Bath
  • Square:90 m²
  • Floors:5
  • Property Type:Byt

Ponúkame na predaj obrovský 2-izb. byt, ktorý sa nachádza na 3. podlaží (2. poschodie) s rozlohou obytnej plochy 90,07 m2. K tomu prislúcha aj pivnica s rozlohou 2,12 m2. Bytový dom sa nachádzajú v samotnom centre mesta Galanta, na ulici Hlavná. V tesnej blízkosti nájdete OC LIDL, kostol, ZŠ i kaštieľ. 

Interiér bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti a kuchyne, spálne, ďalšieho priestoru, ktorý možno využívať aj ako izbu, samostatné WC, samostatná kúpeľňa. K bytu prislúcha aj nádherný balkón v tvare „L“ s rozlohou cca 35 m2.

Bytovka už prešla kolaudáciou, byt je dostupný a pred dokončením do ŠTANDARDU.

Byt sa predáva v ŠTANDARDE, bez kuchynskej linky. Súčasťou STANDARDU sú vstupné protipožiarne bezpečnostné dvere ADLO, bezpečnostná zárubňa, okná s trojsklom, parapety, bytové rozvody vody (SV, OPV) z plastu PPR, HOSTALEN. Ďalej laminátová podlaha s hrúbkou 7mm vrátane soklov, predpríprava na klimatizáciu, v každej izbe rekuperačná jednotka, vonkajšie elektrické žalúzie.

Záujemca má právo výberu interiérových dverí podľa vlastnej vôle v rámci štandardu bytu a kompletná sanita podľa vlastného výberu taktiež .

VOLAJTE!

V cene bytu nie je započítané podzemné parkovacie státie! V prípade záujmu o parkovacie miesto v garážovom státí je potrebné priplatiť 20 000 EUR s DPH.

  • Balkón
  • Airconditioning

Hlavná

Škola

50m

Super Market

50m

Bank

20m

Write a Review

Please login to write review!

5

Average Rating

Want To Become A Real Estate Agent?

We'll help you to grow your career and growth.
Join us